...

Czas na Szkolenia! Pierwsze szkolenie instalatorów w BEE HEAT

szkolenie pompy ciepła
Nasze Centrum Szkoleniowo – Kompetencyjne BEE HEAT Sp. z o.o. w Rumi, z dumą prezentuje swoje rezultaty prac i przygotowań, które włożyliśmy żeby głośno stwierdzić „Czas na szkolenia!”
 
Korzystając z okazji, że w ubiegłym tygodniu zorganizowaliśmy szkolenie w zakresie „Doboru i montażu pomp ciepła” chcieliśmy się podzielić zdjęciami i wrażeniami, ponieważ po latach działania na rynku instalatorskim jako praktycy z bogatym doświadczeniem, możemy w końcu podzielić się wiedzą i umiejętnościami, w świetnie wyposażonym Centrum, które daje możliwości nauki poprzez teorie i praktykę.
 
Szkolenie dedykowane było dla tych, którzy chcieli poznać zasady działania pomp ciepła, ich rodzaje i charakterystykę, pompy stosowane w instalacjach ogrzewania , zasady doboru mocy i instalacji z pompami ciepła w sposób najbardziej energooszczędny, jak również czynności związane z montażem i obsługą.
 
Oczywiście wszystko to w kontekście nowoczesnych rozwiązań grzewczych, opartych na energii odnawialnej.
Widząc zaangażowanie i zaciekawienie uczestników i biorąc pod uwagę informację zwrotną, jaką od nich otrzymaliśmy w postaci pytań i komentarzy, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że takie szkolenia są oczekiwane i cieszymy się że misja, z którą tworzyliśmy to miejsce jest właściwym kierunkiem.
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i ciekawość! Wasza energia i entuzjazm sprawiły, że to wydarzenie było wyjątkowe.
 
Jeśli też jesteś zainteresowany – dobrze trafiłeś !– niezależnie od tego, czy jesteś osobą, która stawia pierwsze kroki w tym zakresie, czy masz już doświadczenie, czy jesteś expertem – nasza oferta
spełni Twoje oczekiwania. Bądźcie z nami na bieżąco, niebawem kolejne szkolenia.

Zobacz także

szkolenie pomp ciepla
Uncategorized

Pierwsze regionalne szkolenie dla członków OSFIS

W dniach 24-25 listopada w naszym centrum odbyło się pierwsze regionalne szkolenie dla członków OSFIS pod kierownictwem Maciej Trzmielewski region pomorze. Bez wątpienia była to niesamowita

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.