...

Pierwsze regionalne szkolenie dla członków OSFIS

szkolenie pomp ciepla
W dniach 24-25 listopada w naszym centrum odbyło się pierwsze regionalne szkolenie dla członków OSFIS pod kierownictwem Maciej Trzmielewski region pomorze.
 
Bez wątpienia była to niesamowita okazja udziału w intensywnych szkoleniach, które rozwinęły dodatkowe umiejętności i wiedzę instalatorów w obszarze instalacji HVAC.
 
Na rozgrzewkę, serię szkoleń otworzył Radosław Gadomski z Engo Controls Polska Było to praktyczne szkolenie z obsługi systemów sterowania ogrzewaniem ENGO. Uczestnicy w pakiecie z wiedzą otrzymali certyfikaty potwierdzające znajomość obsługi i montażu produktów ENGO.
 
Nowoczesne rozwiązania instalacyjne ze stali nierdzewnej fachowo zaprezentował Adam Nykiel z GEBO Poland
Sebastian Lachowski z firmy V-TAC Poland – Meaningful Innovation zabrał wszystkich w świat energii odnawialnej (OZE) oraz innowacyjnych rozwiązań grzewczych. Dla niektórych instalatorów, było to premierowe spotkanie z tą marką, co skłoniło ich do jeszcze większego zainteresowania i aktywnego uczestnictwa w prezentacji.
 
Spotkanie zakończyło się krótkim podsumowaniem. Maciej Trzmielewski Zaprosił osoby uczestniczące w szkoleniu, które nie były członkami OSFIS do wstąpienia w szeregi stowarzyszenia.
 
Paulina Jurgowiak oraz Paweł Kaczmarek omówili najistotniejsze projekty i zalety związane z członkostwem.
Takie lokalne spotkania z pewnością zbliżają, ponieważ zgromadzają instalatorów, których łączą konkretne kwestie i potrzeby specyficzne dla ich regionu. To szybko rodzi wspólny mianownik porozumienia, który można kontynuować poprzez kolejne spotkania, nowe pomysły na współpracę oraz zaangażowanie w działalność OSFIS 💪.
Wszystkim partnerom i uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział! 🤝
Do zobaczenia na następnych szkoleniach! ❤

Zobacz także

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.