...

Alpha Innotec LWD 5kW

Realizacja obejmowała dobór, dostarczenie oraz montaż pompy ciepła u klienta. Budynek o powierzchni 100m2. Model Pompy Ciepła  Alpha Innotec LWD 5kW z wieżą HTD.

5kW z wieżą HTD

Powietrzne pompy ciepła LWD to niezwykle wydajne i jednocześnie bardzo ciche modele, pracujące w oparciu o naturalny, przyszłościowy czynnik chłodniczy R290 (propan). Zaliczają się do najwydajniejszych pomp powietrznych dostępnych na rynku. Ze względu na wysoki współczynnik COP oraz wysoką temperaturę na zasilaniu (do 70 °C), LWD spełniają rządowe wymogi w kwestii dofinansowań, nawet w trybie monoenergetycznym, zarówno dla budynków nowych, jak i modernizowanych.

 

Dzięki czynnikowi R290 (propan), pompy LWD nie powiększają emisji CO2, zatem są neutralne dla środowiska. Charakteryzują się też niezwykle dobrym utrzymaniem mocy w niskich temperaturach zewnętrznych, z jednoczesnym zachowaniem bardzo wysokiej sprawności. To zasługa m.in. doskonałych właściwości termodynamicznych czynnika R290. Pompy LWD to szeroki zakres mocy grzewczej – od 3 do 9 kW (przy łączeniu w kaskady max. do 4 urządzeń – moc do 36 kW) oraz idealnie dopasowanie się do zmiennych wymagań. W jednym systemie oferują grzanie, chłodzenie (LWD/RX) i przygotowywanie ciepłej wody użytkowej. Szeroka gama akcesoriów i różnorodne kombinacje połączeń zapewniają elastyczność przy minimalnym nakładzie instalacji.

Dla wszystkich pomp alpha innotec, producent zapewnia darmowe sterowanie przez internet dzięki usłudze alpha web i alpha app oraz 5 lat gwarancji w standardzie.

Skontaktuj się

Kontakt, to pierwszy etap udanej współpracy!

Biuro

biuro@beepompyciepla.pl dotacje@beepompyciepla.pl ksiegowosc@beepompyciepla.pl

Dział handlowy

biuro@beepompyciepla.pl michal@beepompyciepla.pl artur@beepompyciepla.pl

Serwis

serwis@beepompyciepla.pl

Napisz do nas

Marii Rodziewiczówny 12a 84-230 Rumia
PON-PT 08:00 - 16:00,
SOBOTA-NIEDZIELA ODPOCZYWAMY

NAPISZ DO NAS

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.